Makaleler

Dalış eğitmeni ve liderlerimizce yazılan makaleler

Tekne Konaklamalı Kızıldeniz Dalış Turu

Makaleler,Yurtdışı Dalış Programı Yorum Yazılmamış

İleri seviye bir dalgıçsanız ve Kızıldeniz’e eğer ilk defa gidecekseniz, Kuzey ve Güney Safari Tekne Konaklamalı Dalış turlarına gitmenizi tavsiye ederiz. (Yazının Devamı…)

Akabe Dalış

Makaleler Yorum Yazılmamış

AKABE DALIŞ VE KÜLTÜR TURU

Altın Üçgen’e bağlı umutlar…

“Wadi Rum çıplak tepelerin ve rüzgâr ile savurulan kızıl kumların ülkesi.”

“Petra insanoğlunun kayaları şekillendirerek oluşturduğu bir kent, dünyanın yedi harikasından biri.”

(Yazının Devamı…)

Malezya’da Dalış

Makaleler Yorum Yazılmamış

Dalış eğitiminizi aldınız ve bu işi de sevdiniz, devam etmek istediniz… Uzmanlık eğitimlerinizi de aldıktan sonra, artık sizi kimse tutamaz :) Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel dalış noktaları sizi bekliyor…

(Yazının Devamı…)

Beyrut Dalış

Makaleler Yorum Yazılmamış

Hem Dalış Hem de Kültür Turu!

Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta Dalış yapmak… Ortadoğu’nun başkenti Beyrut’ta evet dalışta yapılıyor! Yurtdışı dalış turu düzenlenebilen şehirlerden biri olan Beyrut’un muhtemelen daha önce en çok gece hayatını ve muhteşem mezelerini duymuşsunuzdur. (Yazının Devamı…)

Dalış Sporu ve Tarihçesi

Makaleler Yorum Yazılmamış

Mavi dünyanın gizemi tarihten günümüze sayısız insanı derinlere sürüklemektedir. Sualtında macera yaşamak isteyenlerin tek seçeneği var o da dalış sporudur. (Yazının Devamı…)

Nitrox ile Dalış

Makaleler Yorum Yazılmamış

Sportif amaçlı zenginleştirilmiş hava deko yapmadan, % 22’den % 40 oranına kadar zenginleştirilmiş hava kullanılabilir, en popüler olanları % 32 ve % 36’dır. (Yazının Devamı…)

Derin Dalışın Amacı

Makaleler Yorum Yazılmamış

Hiç düşündünüz mü neden küçük pervaneli uçaklar uçuş yüksekliklerini 3000ft./900 m. civarında alırlarken büyük jet yolcu uçaklarında bu yükseklik 35.000ft./10.000 metre mertebelerindedir? (Yazının Devamı…)

...