Makaleler

Dalış eğitmeni ve liderlerimizce yazılan makaleler

Tekne Konaklamalı Kızıldeniz Dalış Turu

Makaleler,Yurtdışı Dalış Programı Yorum Yazılmamış

İleri seviye bir dalgıçsanız ve Kızıldeniz’e eğer ilk defa gidecekseniz, Kuzey ve Güney Safari Tekne Konaklamalı Dalış turlarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Kızıldeniz Tekne Konaklamalı Dalış Turları bir hafta boyunca zaman geçireceğiniz ve dalış odaklı bir tatil turudur. Tekne yaşamına kolay uyum sağlayabileceğiniz donanımda olan Safari teknelerinde konforunuz için tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

Tüm çalışanlar keyifli dalışlar yapmanız için adeta etrafınızda pervane olur ve size canla başla yardım ederler.

Güney Safari turu çok özel bir rotadır ve genellikle büyük canlı rotası olarak bilinir. Tur boyunca görebileceğiniz canlılar arasında; Oceanic White Tip, Black Tip Reef Shark, White Tip Reef Shark, Manta, Napoleon, Mürenler, StingRay, EagleRay, Yunuslar, Hammer Head olası görebileceğiniz canlılar arasında.

Gün boyunca yapacağınız çoklu dalışların ardından teknenin üst katında güneşlenebilir, orta katında arkadaşlarınızla birlikte çayını kahvenizi içebilir, alt katında büyük ekran TVde sualtı video çekimlerinizi izleyebilirsiniz.

Tüm Safari teknelerinde olduğu gibi Mısır Safari teknelerinde de çay,kahve, su ve tüm içecekler ücretsizdir. Dilerseniz yanınızda kendi damak tadınıza uygun yiyecek ve içeceklerinizi de getirebilirsiniz. Bunları muhafaza edebileceğiniz büyük bir buzdolabı ve aynı zamanda odalarınızda minibarlarınız da bulunmaktadır.

Mısır Safari turlarında talebe görede farklı rotalar uygulanmaktadır, eğer daha önce gittiyseniz ve şartlar uygunsa sizlerinde belirleyeceği bir rotada tekne konaklamalı dalış turu düzenlememiz mümkün.

Haydi gelin en çok hangi canlıya doymak istediğinize siz karar verin…

Acentemizin düzenlediği diğer Tekne Konaklamalı Dalış Turumuz

Daha detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

bilgi@sislisualti.com
02122912434 – 05559697172

Paylaş

Yorum Yaz

...